Kotły gazowe

Najbardziej oszczędne kotły gazowe - zadbaj o swój portfel oraz o środowisko.

Oszczędność to kluczowa zaleta nowoczesnych kotłów gazowych. Dobre piece gazowe pozwalają ogrzać Twój dom przy minimalnym zużyciu gazu. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort i jednocześnie niskie rachunki za ogrzewanie.

Pierwszym krokiem w doborze kotła gazowego jest ustalenie metrażu Twojego domu. Im większa powierzchnia do ogrzania, tym większa moc kotła będzie potrzebna. Pamiętaj, że zbyt mała moc kotła gazowego nie sprosta zadaniu, a zbyt duża zużyje więcej gazu niż jest to potrzebne.

Skonsultuj się z naszym ekspertem, który pomoże Ci oszacować odpowiednią moc pieca do metrażu Twojego domu TUTAJ i zapoznaj się z ofertą najoszczędniejszych kotłów gazowych z darmową dostawą oraz możliwością DARMOWEGO MONTAŻU.

Teraz OKAZJA jakiej jeszcze nie było! Masz możliwość uzyskać wsparcie finansowe z programem Czyste Powietrze.

Określ nam swoje indywidualne potrzeby, a my pomożemy Ci w doborze pieca, ale również przygotujemy i złożymy za Ciebie wniosek! Z nami otrzymanie maksymalnego dofinansowania jest możliwe. Z ogromnym prawdopodobieństwem jesteśmy w stanie przygotować Twój wniosek w taki sposób, aby jedyny koszt jaki poniesiesz wynosił zaledwie 8% VAT całej inwestycji. Co więcej u nas masz możliwość połączyć finansowanie programu Czyste Powietrze z płatnością ratalną RRSO 7,21%, co czyni Twój projekt dostępnym jak nigdy dotąd!

Więcej o naszym wsparciu w uzyskaniu dotacji przeczytasz w artykule Dotacje Czyste Powietrze

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-12 z 79 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć